niedziela, 7 czerwca 2015Co zrobić, żeby laptop, tablet i telefon wyglądały jak nowe?

Naklejki na elektronikę
Znudził Ci się już Twój laptop? Marzysz o designerskiej, kolorowej obudowie, ale nie masz kasy na nowy sprzęt? Nic straconego na rynku pojawiły się naklejki, które odmłodzą Twoją elektronikę i nadadzą jej nowego blasku. Takie naklejki dzięki właściwie nieograniczonej możliwości personalizacji stanowią również wspaniały pomysł na prezent. Zależnie od okazji można na nich umieścić dowolny nadruk.

W artykule omawiamy metody ozdabiania laptopów, tabletów i telefonów.

Naklejka na laptop
W sieci znajdziemy różnego rodzaju naklejki dopasowane do naszego sprzętu. Dostępne są różne wzory i kolory naklejek. Przed zakupem dobrze jest upewnić się, jakiej jakości jest naklejka.  Dobre naklejki będzie można wielokrotnie odklejać i przyklejać przed dokładnym dopasowaniem do naszego sprzętu. Dzięki nim uchronimy laptop przed zarysowaniami lub ukryjemy te już istniejące. Naklejki w jedną chwile zrobią ze zwykłego czarnego sprzętu designerski laptop przykuwający uwagę miłośników ładnego wyglądu. Taka naklejka na laptopa znajduje się m.in. w asortymencie internetowego sklepu warszawskiej firmy Artiglo.

Naklejka na tablet
Tablet podobnie jak smartphone wędruje z nami wszędzie. Sprawia to, że jest narażony na różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Jak to się dzieje? Zwykle bardzo podobnie jak z telefonem, a to nam spadnie i się porysuje, a to w torebce napotka na klucze, które rozprawią się z jego gładką obudową, takich sytuacji można by wymienić całą masę. Chcąc temu zapobiec dobrze jest wyposażyć swój sprzęt w pokrowiec ochronny, w tym celu nieźle sprawdzają się różnego rodzaju obudowy. Ciekawym rozwiązaniem są również naklejki na tablet, które działają jak powłoka ochronna, a nie zwiększają rozmiaru sprzętu, jak pokrowiec. Dodatkowo na rynku znajdziemy je w rozmaitych wzorach i kolorach, co sprawi, że w jednej chwili nasz tablet będzie wyglądał zupełnie inaczej niż wcześniej.

Naklejka na telefon
Telefon jest używany przez nas przez długie godziny. Zatem bardzo szybko się niszczy. Chcąc temu zapobiec najlepiej zafundować mu gustowne „ubranko”. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju obudowy: silikonowe, z eko skóry, plastikowe itp. Część z nich osłoni tylko tył telefonu, inne będą też chronić przód. Niestety każda obudowa dodaje smartphonowi objętości, co często jest negatywnie oceniane przez użytkowników. Ma na to wpływ pierwotna wielkość telefonów, które nawet bez obudowy ledwo mieszczą się w naszych kieszeniach. Dobrym zastępstwem obudowy są ozdobne naklejki na telefon, które ochronią jego tył. Wybierając takierozwiązanie dobrze jest wyposażyć się także w naklejkę na ekran, która ochroni szybkę telefonu przez zarysowaniem i potłuczeniem.

Ozdoba czy ochrona?
W pierwszej części artykułu pisaliśmy głównie o funkcjonalności naklejek oraz pokrowców na elektronikę. Jednakże nie można zapominać o dużych walorach estetycznych takich rozwiązań. Wiele osób wybierając obudowę na telefon, czy tablet kieruje się głównie jej wyglądem. Chcąc ozdobić swój sprzęt, warto wybierajać najciekawsze rozwiązania. Na rynku gadżetów przeznaczonych do elektroniki znajdziemy zabawne i kolorowe obudowy, naklejki z modnymi printami, ale również i klasyczne, jednokolorowe pokrowce, które mają szerokie grono swoich zwolenników.

Wspomniane pokrowce można kupić TUTAJ, dodatkowo futerały do iPhona są teraz objęte promocją a Artiglo oferuje oprócz tego bon 20zł na pierwsze zakupy. Okazja jak nic.0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
UA-56831035-1