poniedziałek, 11 maja 2015


Dzień Matki to dzień szczególny. Obchodzony w Polsce 26 maja stanowi coroczne święto wszystkich matek. Wyraz szacunku dla osoby często nam najbliższej. Osobiście uważam, że w tym dniu (i ni tylko w tym!) najważniejsza jest bliskość i ciepło a szacunek należny okazywać na codzień. Jednak jakoś się już tak u nas przyjęło, żeby w ten wyjątkowy dzień obdarować mamę chociaż jakimś drobym upominkiem. Prezentem który może podkreślać naszą codzienną miłość i szacunek. 
Naszym pomysłem na prezent na dzień matki jest kubek. Prosty w formie z prostym przekazem. Z uchem w kształcie serca. A ponieważ kubek to przedmiot codziennego użytku, może na bieżąco przypominać o szacunku i miłości jaką darzymy obdarowaną.
Porcelanowy kubek ze zdjęcia jest dostępny w sklepie http://sklep.do100zl.pl/k/dzien-matki w cenie 30zł wraz z realizacją zamówienia w 48h!

1 komentarze:

  1. This became possible when the Canadian Criminal Code was amended to allow single-event wagering August 2021. The province is expected to generate about $800 million in gross 점보카지노 income per 12 months. Bonus granted is an immediate bonus to be used on on line casino products on the Site. An instant bonus are bonus funds may be} awarded in a restricted state and could also be} wagered with instantly upon grant.

    OdpowiedzUsuń

 
UA-56831035-1