wtorek, 22 kwietnia 2014


W śród zabiegania i zgiełku codziennego dnia warto zwrócić uwagę na tę pozycję. "Jan Paweł II - Myśli na każdy dzień" to unikalne wydawnictwo zawierające zbiór wypowiedzi Jana Pawła II bardzo fajnie uporządkowanych - zarówno tematycznie jak i chronologicznie. Po otwarciu kilku stron ma się wrażenie jakby tą książkę miało się w posiadaniu od kilku lat. Z zawartych w książce wypowiedzi można czerpać nie tylko inspirację duchową ale także motywację do codziennych działań czy to w pracy czy w domu. Jest to publikacja którą na pewno warto mieć w domu. Sięgana nawet od czasu do czasu potrafi w niesamowity sposób nastroić pozytywną energią oraz nadać sił do działania. Zbliżająca się kanonizacja Jana Pawła II to na pewno wielkie przeżycie dla wielu naszych rodaków a ta pozycja może stanowić jej wzmocnienie/pamiątkę.
Może to być też dobra inspiracja na prezent komunijny. Albo na dodatek do takiego prezentu. Wszak sezon komunii 2014 zaraz się rozpocznie.
 Książkę w nowym, ładnym wydaniu (z kwietnia 2014!) można nabyć praktycznie w każdej większej księgarni. Dodatkową promocję przygotował Matras, gdzie cena została nieznacznie obniżona do 30,18 zł z jak zwykle darmową dostawą do salonu. 
W kategorii prezentów do 100zł jest to zdecydowanie bardzo korzystna propozycja (nie tylko cenowo).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
UA-56831035-1