poniedziałek, 1 grudnia 2014Wielu z nas staje co roku przed dylematem wyboru prezentów na Święta. Ja pod przysłowiową choinkę polecam książkę. Dobrą książkę. Koncepcja wydaje się trochę "oklepana". Ale czy na pewno?
Mówi się że wybierając książkę dajesz coś więcej niż tylko stos białych kartek zapisanych tekstem. I zdecydowanie jest w tym dużo racji! A wybierając ciekawą książkę ofiarujesz emocje, przeżycia, fascynujące przeżycia a często także niewyobrażalne wspomnienia do jakich po latach może wrócić obdarowany.

No dobra ale jak wybrać taką idealną książkę na prezent? I to jeszcze na prezent świąteczny? Nie czarujmy się - każdy ma inny gust i każdemu może podobać się coś innego. Jednak nie stoi to na przeszkodzie w wyborze takiej publikacji która będzie niosła ogólne pozytywne przesłanie. Książki optymistycznej, pełnej dobrych wrażeń oraz napełniającej czytającego pozytywną energią i wrażeniami. Takich tytułów na rynku w brew pozorom jest dość sporo - wystarczy rozglądnąć się w najbliższej księgarni czy salonie prasowym. Ja ze swojej strony polecam "Księgarnię spełnionych marzeń" Kateriny Bivald. Książka ta będzie pasować zarówno do młodzieży jak i dla starszym, dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Parę zdań na zachętę z opisu:
Mądra, ciepła, pełna szczęśliwych zakończeń powieść o miłości do książek i o tym, jak dzięki książkom ludzie znajdują siebie samych i siebie nawzajem: miłość, optymizm, sens życia.

Aktualnie dzięki promocji książkę można nabyć w bardzo dobrej cenie (37,05zł) w księgarniach Matras oraz na Matras.pl

Poniżej jeszcze dwie ciekawe propozycje w podobnej tematyce:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
UA-56831035-1