środa, 24 września 2014


Bez wątpienia scyzoryk to bardzo praktyczny gadżet mający bardzo wiele zastosowań. Kto z nas facetów nie marzył za dzieciństwa by posiadać takie narzędzie w swojej kieszeni? Znaczną większość z nas takie narzędzie ucieszy i teraz - parę lat po zabawie w piaskownicy. Scyzoryki to zdecydowanie narzędzie ponadczasowe i przydatne w wielu życiowych sytuacjach. Dzięki tym zaletom są też (a jakże :)) bardzo dobrym pomysłem na prezent. Sporo modeli legendarnych scyzoryków Szwajcarskiej Armii - Victorinox np. Capmer 1.3613 można dostać w cenie poniżej 100zł! 

Mnogość modeli jest wręcz niesamowita - występują wersje z pamięcią USB, wykałaczką, lubą czy nawet długopisem. Do wyboru, do koloru na na stronie producenta victorinox.com.pl jest nawet specjalny konfigurator pozwalający stworzyć swój własny unikatowy scyzoryk!

Dodatkowo wiele firm ma w ofercie ich personalizację tzn. na przykład unikalny grawer lub logo umieszczone na obudowie. Myślę, że taki spersonalizowany i praktyczny prezent ucieszy każdego niezależnie od wieku czy nawet płci!

Gdzie dostać: większe galerie handlowe w każdym mieście, internet-np. scyzoryki.net

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
UA-56831035-1